Omega Konsultant > ekspertyzy, odszkodowania

Rzetelna pomoc

Wyższe odszkodowania

Szczegółowe ekspertyzy

Kim jesteśmy?

Omega Konsultant to przedsięwzięcie dwóch profesjonalistów, specjalizujących się w dziedzinie odszkodowań, zapoczątkowane i rozwijane w celu świadczenia usług pomocy poszkodowanym i wyrównania ich szans w postępowaniach z firmami ubezpieczeniowymi. Eksperci zdobywali swoje doświadczenie pracując w największych firmach ubezpieczeniowych w Radomiu i w Warszawie, takich jak np. Nordea Ubezpieczenia, Tryg Polska, HDI Asekuracja, TU Warta. Dzięki bogatemu doświadczeniu zdobytemu "po drugie stronie barykady" doskonale znają procedury oraz zawiłości prawne i techniczne w postepowaniach szkodowych zarówno komunikacyjnych, majątkowych, jak i osobowych.


Zespół Omega Konsultant
Zaufaj Naszemu Doświadczeniu!


Bogdan Szymczak

Ekspert z zakresu ubezpieczeń gospodarczych. Na rynku ubezpieczeniowym działa od ponad 20 lat. Specjalizuje się w problematyce likwidacji szkód komunikacyjnych, majątkowych i osobowych.

Absolwent Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu im. Kazimierza Pułaskiego, specjalność: Eksploatacja Pojazdów i Maszyn. Ukończył Studia Podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowości i Ubezpieczeń w Warszawie na kierunku przeciwdziałanie przestępczości ubezpieczeniowej oraz Studia Podyplomowe na kierunku rekonstrukcji wypadków drogowych.

Wiedzę teoretyczną oraz praktykę zawodową zdobywał pracując dla największych polskich towarzystw ubezpieczeniowych. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie w zakresie zarządzania procesami i zespołami w branży ubezpieczeniowej. Lider projektów reorganizacji procesu likwidacji szkód oraz bancassurance.

Certyfikowany rzeczoznawca samochodowy SRTSiRD. Od 1999 roku pełni funkcję biegłego sądowego przy Sądzie Okręgowym w Radomiu z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego. Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego – Spółka „PZM Rzeczoznawcy” Oddział  Radom. Pracownik dydaktyczny w Wyższej Szkole Biznesu w Radomiu na kierunku Mechanika i Budowa Maszyn, specjalność: Technika Samochodowa i Ubezpieczenia Komunikacyjne.

Jest właścicielem firmy Omega Konsultant.

 
Wykonanie megano.pl; kampanie reklamowe AdWords adwords.radom.pl; powered by GetSimple